Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

W Ferpay jest kilka sposobów dzięki którym możesz zacząć przelewać pieniądze do Polski za darmo i jeszcze na tym zarobić

Zaproś znajomych do Ferpay

Udostępniaj swój link na Facebooku, za pomocą e-maila, grafiki lub ustawiając swój indywidualny kod. Roześlij info do rodziny, przyjaciół i znajomych.

Zyskaj prowizję od przelewów

Za każdą osobę, która zarejestruje się w Ferpay i wykona choć jeden przelew Ty otrzymasz 5 GBP. Oddamy Ci część swojej prowizji za każdym razem gdy ta osoba wyśle przelew z Ferpay

Wypłacaj zgromadzone środki

Wystarczy kilku klientów miesięcznie byś mógł cieszyć się stałym zyskiem. Ty polecasz, my płacimy. Po prostu fair!

Jak to zrobić?

Wysyłane linku referencyjnego jest proste - wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w Ferpay i przejdziesz do zakładki „Program Partnerski”. Znajdziesz tam formularz wysyłki krótkiego maila do znajomych, możliwość wysłania linku przez Facebooka lub po prostu Twój link referencyjny, który możesz wkleić do maila i samodzielnie wysłać do znajomych.

Twój znajomy na dobry początek współpracy otrzyma od nas darmowy przelew do Polski!

Punkty za wykonane przelewy

Za każdym razem gdy robisz przelew do Polski z Ferpay masz zwracane 10% wartości opłaty za każdy przelew. Przykładowo wysyłasz Przelew Standard, a my automatycznie do Twojego konta dodajemy 18 punktów za wykonany przelew.

 

Jak to policzyliśmy?

Każdy przelew w Ferpay ma przypisaną określoną liczbę punktów. Przelew Standard to 180 punktów, a Ty otrzymujesz z tego 10% - czyli 18 punktów.

Szczegółowy wykaz wszystkich przelewów i punktów znajdziesz w regulaminie Programu Partnerskiego.

Darmowe przelewy

Za co jeszcze mogę otrzymać punkty w Ferpay?

Za wystawienie opinii o transakcji

Dodaj opinię o naszym serwisie, a otrzymasz 100 pkt na przelewy do Polski.

Dodatkowo jeśli do opinii dodasz swoje zdjęcie podwoimy ilość przyznanych punktów! Punkty zostaną Tobie przyznane automatycznie w ciągu 2 dni roboczych.

Za udział w akcjach specjalnych

Weź udział konkursach i promocjach organizowanych na naszym Facebooku. Cyklicznie będziemy tam organizować konkursy, w których będą do wygrania punkty przeliczane na wartościowe nagrody.

Bądź na bieżąco z nowościami i śledź nasze promocje na Facebooku!

Na co czekasz? Zaloguj się do swojego konta i zacznij zapraszać znajomych już teraz!

Często zadawane pytania


Punkty są ważne przez 6 miesięcy od daty uzyskania. Po tym czasie punkty wygasają.
Tak, punkty są automatycznie dodawane do Twojego konta za każdym razem gdy zlecasz wykonanie przelewu do Polski z Ferpay.
Punkty na darmowe przelewy są wykorzystywane zaczynając od tych z najkrótszym terminem ważności. Przykładowo, mając 1000 punktów z terminem ważności trzy miesiące i 300 punktów, które wygasają za siedem dni to najpierw zostaną wykorzystane punkty z krótszym terminem ważności.
Możesz zaopiniować tylko transakcje, które zostały zrealizowane po dacie wprowadzenia akcji, czyli od 3 lutego 2014r. Dodana opinia musi zostać potwierdzona (aktywowana) przez administratora serwisu. Punkty zostaną przyznane automatycznie w ciągu 2 dni roboczych od momentu pojawienia się opinii na stronie Ferpay.
Program Partnerski Ferpay działa w każdej walucie, którą wysyłasz do Polski. Zatem jeśli wysyłasz pieniądze w koronach norweskich do Polski to punkty są naliczone zgodnie z obowiązującymi zasadami. Natomiast jeśli robisz przelew walutowy to niestety, ale punkty nie zostaną naliczone do Twojego konta.

Pobierz regulamin


Pobierz plik PDF

Wymagany program Adobe Reader