My też tu jesteśmy

Stąd w dowolne miejsce prześlemy Twoim Bliskim pieniądze nawet w
10 minut!

Wyślij pieniądze do Polski z FERPAY.COM

Będąc blisko Was daleko wysyłamy pieniądze

Wyróżnia nas:

SZYBKOŚĆ

Już nie musisz z przezorności wcześniej przesyłać pieniędzy. Teraz dostarczamy je dla Ciebie w mniej niż...

10 minut - przelew do Polski

BEZPIECZEŃSTWO

Szczególnie dbamy o to, byś poczuł się bezpiecznie. Jako jedni z nielicznych mamy brytyjską licencję FCA jesteśmy zarejestrowani w polskim KNF a Twoje dane chroni ICO. Ty w tym czasie możesz zadbać o swoich Bliskich.

Bezpieczne transfery międzynarodowe

DOBRY KONTAKT

Zawsze jesteśmy niedaleko Ciebie i Twoich potrzeb. Możesz zajrzeć do nas na stronę, zadzwonić na infolinię i porozmawiać po polsku a także napisać do nas na facebooku i sprawdzić co nowego mamy akurat dla Ciebie.

Co o nas mówią Klienci z Norwegii

“W pełni profesjonalny serwis, jak również najlepsze kursy. Polecam !!!”

Michał, Larvik

“Polecam wszystkim. Szybko i sprawnie.”

Kamcia, Norge

Teraz możesz być bliżej swojej rodziny

za rejestrację w serwisie!
za aktywację!
za prowadzenie konta!
za przelew do Polski!

Przelew Norwegia - Polska w 10 minut!

Wyjeżdżając za granicę Polski robimy to głównie w celach zarobkowych. Chcemy polepszyć swój byt, poprawić status materialny, zapewnić rodzinie godziwe życie. Szukanie pracy w Polsce okazuje się karkołomnym zadaniem. Zarobki sę niskie, pracodawcy nie doceniają pracowników, stabilność zatrudnienia jest niepewna. Szukamy więc innych rozwiązań.

Emigracja do Wielkiej Brytanii nie jest już kusząca. Brexit zamknął drogę imigrantom, zmienił plany wielu Polaków.

Naprzeciw temu jednak wyszła Norwegia. Można tam obecnie znaleźć stabilną pracę. Pomimo tego, że koszty utrzymania są dość duże, zarobki są wysokie. Kiedy tylko udaje się zaoszczędzić jakąś ilość koron norweskich, od razu zastanawiamy się jak wysłać pieniądze z Norwegii do Polski. Okazuje się, że wciąż nie jest to tak proste jak można by było się spodziewać.

Przesyłanie pieniędzy z Norwegii do Polski wciąż spędza sen z powiek wielu naszym rodakom. Przy próbach bliższego poznania dostępnych ofert na rynku okazuje się się, że przelew międzynarodowy z Norwegii wciąż dużo kosztuje. W bankach norweskich jest dużo ofert skierowanych do imigrantów. Ceny takich usług jednak są bardzo wysokie. Często dalece przekraczają granice opłacalności przedsięwzięcia.

Problem pod tytułem:” Norwegia - Polska przelew “ narasta. Jaki wówczas jest sens naszej ciężkiej pracy, skoro przychodzi nam taką ilość pieniędzy przeznaczyć na samo wysyłanie pieniędzy z Norwegii do Polski? Budzi to niepotrzebny gniew i frustrację, które są jak najbardziej wytłumaczalne. Szukamy wówczas takich rozwiązań, które pozwolą nam wykonać tani przelew z Norwegii. I tutaj trafiamy właśnie na Ferpay. Spółkę, która od kilku lat zapewnia usługi umożliwiające tanie przelewy z Norwegii do Polski. W swojej ofercie stara się być bardzo konkurencyjna i nakierowana na potrzeby swoich klientów.

Dzięki temu posiada niezawodny serwis internetowy, przy pomocy którego można szybko i bezproblemowo wykonać przelew z Norwegii do Polski. Trwa to zaledwie kilka minut, wszystko można wykonać w zaciszu swojego domu. Wystarczy się zarejestrować i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Wówczas przelew do Polski z Norwegii staje się bardzo prostą czynnością. Nie dość, że mało kosztuje to jeszcze dodatkowo jego wykonanie jest tak intuicyjne, że możemy wykonać go samodzielnie. Dodatkowo poznając bliżej ofertę Ferpay przekonujemy się, że możliwe jest nawet darmowe wysyłanie pieniędzy z Norwegii do Polski. Wystarczy zapoznać się ze szczegółami Programu Partnerskiego Ferpay i zdecydować na przyłączenie do niego. Cechuje go zbieranie punktów za aktywność na koncie i przy odpowiedniej ich ilości można wysłać zupełnie darmowy przelew do Polski z Norwegii. Prócz niedrogich, a nawet darmowych usług, Ferpay cechuje również niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość.

Przelew Norwegia Polska może zakończyć się nawet w 10 minut! To sprawia, że na rynku transferu pieniężnego Ferpay pozostaje pionierem. Szybkie przelewy do Polski z Norwegii realizują z powodzeniem i niezawodnością. Jeśli więc chcemy zarabiać godziwe pieniądze, które zapewnią nam i naszym rodzinom spokojny byt, właściwym kierunkiem emigracji jest Norwegia. A jednym z najlepszych sposobów umożliwiających naszym bliskim korzystanie z zarobionych przez nas pieniędzy to przesłanie ich za pośrednictwem Ferpay.

ZAREJESTRUJ SIĘ w Ferpay