Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

Dla naszych klientów jesteśmy najlepsi! Zobacz opinie o Ferpay


Jestem bardzo zadowolony. Przelew w 10 minut nie trwa nawet 10minut. Szybko tanio i bezpiecznie. POLECAM WSZYSTKIM

Jan Augustyniak, - 05/02/2013

Jestem zaskoczony tym jak łatwo, można wszystko znaleźć w tym serwisie a przede wszystkim robić przelewy. Poza tym dają świetny kurs i naprawdę robią przelewy błyskawicznie. Polecam teraz każdemu znajomemu.

Michał K., Leeds - 05/02/2013

Mieszkam już ponad 6 lat w Anglii, korzystałem z wielu firm zajmujących się przelewami. Przejrzałem także Ferpay i muszę powiedzieć, że ciekawie to wszystko wygląda. Zazwyczaj przesyłam z innych firm, ale głowę zawracają o dokumenty i są limity przelewów. Tutaj nie ma żadnych pytań ani wysyłania dokumentów.

Krystian T., Plymouth - 05/02/2013

Mimo początkowych - jak się okazuje niesłusznych - obiekcji, związanych z niewielką ilością opinii o Ferpay, które udało mi się znaleźć, wszystko okazało się być w jak najlepszym porządku. Wysoki kurs, najniższa prowizja, środki faktycznie doszły na następny dzień (przelew standard) - nie było żadnych haczyków. Polecam z czystym sumieniem :)

Dawid J., Kraków - 05/02/2013

Nie mogłam uwierzyć, że pieniądze będę na koncie w Polsce w ciągu 10 minut. Spróbowałam i jakie było moje zdziwienie, że raptem po kilku minutach moja mama zadzwoniła powiedzieć, że już są - naprawdę polecam, szczególnie Przelew Ekpress dla wiecznie zabieganych, którzy wysyłają pieniądze na ostatnia chwilę :)

Marika K., Londyn - 05/02/2013

Mieszkam w Anglii od niedawna i szukałem sposobu by na czas opłacać wszystkie rachunki i raty kredytów, z którymi została moja żona. Szukałem serwisu bym mógł szybko wysłać pieniądze i bez zbędnych formalności - wtedy trafiłem na Ferpay. Szybka rejestracja, nie trzeba chodzić do banku i co najważniejsze - niezły przelicznik walut.

Zbyszek M., Telford - 05/02/2013


7336 opinii Klientów na 734 stronach.

Funkcjonalny panel klienta i niskie opłaty to nie wszystkie nasze mocne strony. W Ferpay wiemy jak ważne są Twoje pieniądze dlatego kwestie bezpieczeństwa stawiamy na pierwszym miejscu. Przekonaj się o tym!

Dołącz do zadowolonych klientów