Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

W Ferpay stawiamy na bezpieczeństwo i szybkość naszych usług


Kim jesteśmy

Ferpay tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy mieli już dość wysokich opłat za przelewy międzynarodowe, zbójnickie kursy walut i nie zawsze przejrzyste zasady tego typu płatności. Dlatego postanowiliśmy stworzyć serwis, który będzie nie tylko funkcjonalny i łatwy w użyciu, ale przede wszystkim bezpieczny.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy międzynarodową licencję FCA (Authorised Payment Institution Ref.No. 607425), która pozwala nam procesować przelewy z całego świata!

Postaraliśmy się także o to, by zawsze naszym Klientom oferować niskie opłaty oraz korzystny kurs walut. Jak nam się to udało? Sprawdźcie sami!

 

Co nas wyróżnia ?

  • W kilku łatwych krokach umożliwimy Ci przesłanie pieniędzy do każdego kraju bez zbędnych formalności. Wystarczą dwie minuty na założenie konta.
  • W Ferpay nie ma żadnych ukrytych kosztów transakcji. Opłaty za przelewy są niskie i stałe, a przewalutowanie odbywa się zawsze według aktualnego kursu.
  • W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać - z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytania czy wątpliwości.
  • W Ferpay Twoje pieniądze są w pewnych rękach. Nasze usługi są nie tylko szybkie i tanie, ale przede wszystkim bezpieczne. Przy dokonywaniu transferów współpracujemy ze znanymi i zaufanymi instytucjami. Dzięki niezawodnemu szyfrowaniu SSL Geo Trust serwis Ferpay skutecznie chroni swoich klientów przed elektronicznymi włamaniami i internetowymi oszustwami.
ico
fca
ssl

Jeśli jeszcze nie masz konta, to załóż je i sprawdź nas -
przekonasz się, że Ferpay jest zawsze fair!

Dołącz do nas!