Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

Szybkie przelewy do Polski - baza wiedzy


Przelewy z Anglii do Polski lub jakiegokolwiek innego europejskiego kraju to rzecz banalnie prosta, ale często niezwykle kosztowna, o ile oczywiście nie wiemy jaką metodę przekazu pieniędzy wybrać. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnych metod, czyli przelewów bankowych i szuka tańszych oraz szybszych alternatyw.

Ferpay wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i jako jedyna firma na rynku oferujemy bogaty wachlarz usług przy minimalnych opłatach. Przyjrzyjmy się się każdej usłudze z osobna.

Opcja dla niecierpliwych

Znając doskonale potrzeby naszych Rodaków na emigracji zauważyliśmy, że brakuje na rynku szybkich przelewów do Polski, które byłyby realizowane jeszcze w ten sam dzień. Tak powstał Przelew Express z tym, że zamiast całego dnia na dostarczenie pieniążków do Polski daliśmy sobie niecałe 10 minut. Nieskromnie powiemy, że nam się to udało i szybki przelew do Polski cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów :)

Standard na najwyższym poziomie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć standardowych przelewów, które będę realizowane w ciągu jednego dnia roboczego. Przelewy do Polski Standard to nic innego jak niska opłata za przelew i gwarantowane dostarczenie pieniędzy na konto w Polsce w ciągu jednego dnia roboczego. Za jedyne £1.80 niezależnie od tego, jaką kwotę wysyłasz.

Dla płacących rachunki w Polsce

Jeżeli zostawiliśmy w Polsce zobowiązania, które cyklicznie musimy opłacać to z pewnością spodoba się nam usługa „Zapłać Rachunki”. Za jedyne £0,98 możemy opłacić rachunki za mieszkanie, telewizję czy telefon. Musimy jednak pamiętać, ze maksymalna kwota przelewu w tej usłudze to £50. Mini opłata za mini rachunki.

Przelewy międzynarodowe

Ferpay jest specjalistą szybkich przelewów do Polski jednak to nie jest jedyny obszar naszej działalności. Przelew Standard Plus to rozwiązanie dla osób, które robią przelewy zagraniczne na przykład z Anglii do Norwegii, Niemiec czy Austrii. W Ferpay dajemy możliwość wysyłki pieniędzy do każdego kraju i w dowolnej walucie po cenie niższej niż oferty banków. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Gdy wolimy odbiór w okienku

Dla tych z Państwa, którzy chcą wysłać pieniądze do Polski i niekoniecznie dysponują numerem rachunku odbiorcy udostępniliśmy opcję odbioru gotówki w okienku pocztowym lub w jednym z oddziałów banku BPH. „Zawsze fair z BPH” i „Przekaz na pocztę” to dwie usługi, gdzie istnieje możliwość odbiory gotówki w okienku w jednym z 283 oddziałów Banku BPH lub w ponad 8000 tysięcy oddziałach Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego na terenie całej Polski.

Dla wygodnych

Tanie przelewy z Anglii do Polski z dostawą do domu? Dlaczego nie! Wiemy, że nie zawsze odbiorca przelewu jest mobilny dlatego dla naszych klientów udostępniliśmy opcję przelewu „Przekaz z doręczeniem”. Dzięki tej usłudze listonosz przyniesie pieniądze bezpośrednio pod wskazany adres i osobiście wręczy je wybranej przez Ciebie osobie.

Gdy lubimy oszczędzać

Interesuje Cię wyższy niż standardowy kurs walut? Cenisz sobie czas i wygodę? A do tego lubisz sam decydować po jakim kursie chcesz wymienić swoje pieniądze? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że Ferpay Exchange i E-wallet to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wpłacając środki na swoje wirtualne portfele masz pewność, że dostajesz najlepszy kurs walut na rynku, a każdy złotówkowy przelew do Polski będzie Cię kosztować jedyne 40 groszy. Prosty rachunek dla oszczędnych!