Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

Co to jest Program Euro bez granic?


Wyjechałeś za granicę. Z wyboru, konieczności, w poszukiwaniu lepszego jutra. Próbujesz odnaleźć się w nowych realiach, zrozumieć lokalne prawo, zwyczaje. Poznajesz ludzi, znajdujesz prace. Zakładasz konto bankowe, dostajesz swoje pierwsze zarobione Euro. I najczęściej od razu myślisz jak wysłać to Euro do Polski.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną strefę Euro bez granic w Ferpay. Byś mógł tanio, sprawnie i przede wszystkim po najkorzystniejszym kursie przesłać pieniądze na dowolne konto w Polsce. Bez kolejek w bankach, bez wożenia gotówki ze sobą, bez ryzyka straty na kursie. W domu, siedząc przy ciepłej herbacie wyślesz przelew do Polski w 3 minuty płacąc za niego tylko 40 groszy. W strefie Euro bez granic o nic już nie musisz się martwić - my martwimy się za Ciebie!

Co jeszcze jest wyjątkowego w strefie Euro bez granic Ferpay?

Przelew euro do Polski - szybko i tanio
  • sam wybierasz jak chcesz wysłać pieniądze do Polski, do wyboru masz wpłatę na konto, płatność kartą lub doładowanie środków na E-wallet,
  • możesz być pewny, że w strefie Euro bez granic zawsze zapłacisz mniej za przelew niż w banku,
  • w Ferpay dajemy Ci do wyboru dwa kursy walut. Wysyłając z korzystniejszym przelicznikiem w Ferpay Exchange i E-wallet dodatkowo oszczędzasz nawet kilkaset złotych na każdym przelewie,
  • opłata za przelew jest zawsze taka sama - niezależnie od tego ile pieniędzy chcesz wysłać,
  • podobnie jak przy przelewach SEPA - odbiorca zawsze otrzyma pełną kwotę wysłanego przelewu,
  • wierzymy, że bycie FAIR to klucz do sukcesu dlatego na naszej stronie nigdy nie przeczytasz nieprawdziwych informacji, a gdy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości możesz do nas w każdej chwili zadzwonić.

Ponadto strefa Euro bez granic to miejsce, gdzie nie tylko wyślesz przelew do Polski. To także zaproszenie do Akademii Ferpay, gdzie na bieżąco informujemy Cię o konkursach, darmowych przelewach, podpowiadamy jak oszczędzać na wymianie walut, a nawet piszemy o ciekawostkach związanych z finansami.

Dołącz do najlepszych!