Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

Weekend majowy w Polsce i opóźnienie w przelewach


26/04/2016

Aktualności

Szanowni Państwo, z okazji zbliżającego się długiego weekendu majowego w Polsce przypominamy o opóźnieniach w księgowaniu przelewów w związku z dniami wolnymi od pracy w polskich bankach. Z tego powodu niektóre z naszych usług, których działanie jest uzależnione od pracy polskich i brytyjskich banków będą dostępne dopiero w środę tj. 4 maja 2016.

Szczególnie dotyczy to przelewów:

– STANDARD,  ZAPŁAĆ RACHUNKI i DOŁADOWANIE KART FERPAY  wysłane w dniach 2 i 3  maja 2016 zostaną zrealizowane 4 maja 2016 w środę.

– STANDARD PLUS oraz wypłaty środków z e-wallet zlecone w dniach 28 i 29 kwietnia zostaną zrealizowane 2 maja 2016. Te same przelewy zlecone 30 kwietnia oraz  1 i 2 maja będą dostarczone 4 maja.

– PRZEKAZ NA POCZTĘ wysłany w dniu 29 kwietnia do godziny 17 (PL) będzie do odbioru tego samego dnia. Następnie usługa będzie dostępna 2 maja w poniedziałek i 4 maja w środę.

– Przelew EXPRESS będzie dostępny do piątku włącznie, tj. 29 kwietnia, a następnie 2 maja w poniedziałek i w środę 4 maja.

Równocześnie informujemy, że nasz Dział Obsługi Klienta w dniach 1 i 3 maja będzie nieczynny. Na wszelkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe najbliższym dniu pracującym.

Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy!

Zespół Ferpay Przelewy bez granic


Weekend majowy w Polsce i opóźnienie w przelewach