Wysyłasz:
GBP/PLN
Odbiorca otrzyma:
Opłata za przelew :
Czas realizacji:

W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym sztabem na Wyspach!


08/12/2015

Aktualności

Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł!  Finał WOŚP stał się częścią polskiej, zimowej tradycji, kiedy to ponad 100 000 wolontariuszy, miliony Polaków, nie tylko w Polsce, ale i wielu krajach na świecie bierze udział we wspólnej zbiórce pieniędzy na wyjątkowy cel.

W tym roku, zarówno jak w latach ubiegłych Fundacja WOŚP zbiórkę pieniędzy przeznaczy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

“Róbta co chceta, czyli  rock’n’rollowa jazda bez trzymanki”

Fundacja została zarejestrowana 2 września 1993r.  w Warszawie, natomiast nazwa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz pierwszy została użyta w programie telewizyjnym “Róbta co chceta” przez prowadzącego program Jurka Owsiaka (aktualnego Prezesa Zarządu Fundacji WOŚP). Jeszcze wtedy chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu fundacji, wspartego chęcią niesienia pomocy potrzebującym przez zwykłych ludzi.

“WIELKA MACHINA” Świątecznej Pomocy

Łącznie, w ciągu trzech lat realizowania hasła godnej opieki medycznej seniorów, Fundacja WOŚP wydała na ten cel blisko 46 mln zł., wspierając 150 placówek zajmujących się leczeniem geriatrycznym. Pieniądze, które zostaną zebrane podczas 24. Finału WOŚP, mają pomóc w uzupełnieniu braków na oddziałach mniej specjalistycznych. Po raz kolejny pieniądze trafią także dla najmłodszych. Tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. 24 Finał imprezy zaplanowano już na 10 stycznia!

Sztab w Londynie

Jak w ubiegłym roku Głównym Sponsorem Londyńskiego WOŚP-u będzie firma Ferpay.
W zeszłym roku uzbieraliśmy rekordową sumę, największą w całym UK, dokładnie: 33 604,36 GBP!!! Czy w tym roku pobijemy ten rekord?

Przed nami czwarty Londyński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie tylko koncerty, imprezy kulturalne, ale przede wszystkim atmosfera i chęć dzielenia się pozytywną energią i pomocą.

Więcej o tegorocznej edycji dowiecie się ze FB WOŚP Londyn TUTAJ

Zapraszamy już dziś! Pomagaj z Ferpay!

blog_max_wosp2016


W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym sztabem na Wyspach!